Zgłoś swoje dziecko na casting!

Poszukujemy modela-juniora do organizowanych przez nas sesji zdjęciowych. Może to właśnie Twoje dziecko zostanie twarzą kaes? 🙂

Kogo poszukujemy?

Szukamy chłopców w wieku 9-12 lat, mieszkających w Malborku lub okolicach.

  • Preferowany rozmiar odzieży: 150-152
  • Preferowany rozmiar obuwia: max. 39

Jak się zgłosić?

Napisz do nas na marketing@ks-sport.pl, w treści maila podając:

  • Imię i nazwisko dziecka
  • datę urodzenia dziecka
  • kolor oczu i włosów
  • telefon kontaktowy i adres e-mail do pełnoletniego opiekuna

Koniecznie dołącz do wiadomości kilka zdjęć dziecka (bez nakrycia głowy, bez okularów przeciwsłonecznych, itp.)

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, by umówić próbną sesję zdjęciową. Niepełne zgłoszenia nie będą przez nas rozpatrywane.

Kim jesteśmy?

Kaes to polska firma, działająca na rynku odzieżowo – obuwniczym od 2008 roku. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty wiodących marek tj. 4F, Puma, Nike, Reebok, adidas, Cross Jeans, Tom Tailor, New Balance. Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 80 miastach na terenie Polski!

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest KS SPORT Sieć Sklepów M. Kujawa, M. Krawczyk Spółka Jawna – siedziba: ul. Targowa 17, 82-200 Malbork.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Inspektor Ochrony Danych Osobowych – E-mail: iod@ks-sport.pl